Shesim Apartament 2+1 Ne (Qender)

 • 100.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shesim Apartament 2+1 Ne (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355672044431

Description

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes.
Kati 2 pallat ekzistues, 2+1+Kuzhine te vecuar.
Ne mes te hoteleve te vegjel qe ndodhen tek rruga Bardhok Biba.
Punohet lehtesisht per Airbnb.
Eshte I kompletuar qe te jete I lehte per tu dhene me qera!
Investim ne zone e rrethuar nga Hotelet.
Vetem 2 minuta larg nga sheshi Skenderbej. (Bardhok Biba)
Rinovimi I Bulevardit Zogu I pare e ben dhe me atraktiv kete apartament!
Investo sot qe te jeshe I fituar Neser!

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Adore
 • Century 21 Adore