Shesim Apartament 1+1 Tek Kompleksi Tirana’s Rock Ne Qender Te Tiranes!!

, Qender

Details

 • Size: 129 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 14
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne qender te Tiranes, ne kompleksin e ri ne proces ndertimi Tirana Rock, shitet apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nderteses dhe ka nje siperfaqe totale prej 128.65 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 109.99 m2. Organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
1 Dhome gjumi
Tualet
Ballkon me siperfaqe 32.99 m2

Kompleksi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Punimet e kompleksit pritet te mbarojne ne fund te vitit 2025.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj