Shes Apartament Studio (garsoniere) tek Komuna e Parisit

 • 55.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shes Apartament Studio (garsoniere) tek Komuna e Parisit

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 355699523604

Description

Shes Apartament Studio (garsoniere) tek Komuna e Parisit
📍Pranë Rrugës së Kosovarëve dhe Lulishtes tek Komuna e Parisit.
📍Mundësi investimi pasi kërkohet me qera për 300 Eur/Muaj
📍Punime cilësore
📍Mobilim modern
📍Orientim Jug-Lindje (pamje nga diga e Liqenit).
📍Kati 4.
📍Pallat shumë i mirëmbajtur me ashensor
📍ME HIPOTEKË TË RREGULLT
Cmimi 52000 euro

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal