Compare Listings

Shes apartament 2+1+2

Fresku
85.000€

Detail

 • Property ID: 8838
 • Price: 85.000€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mobile / Cel / Tel: 00355695406860

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK FRESKU

Shitet apartament tek Fresku 110m2, 2+1+2 tualete dhe 110 m2 verand te madhe. Apartamenti eshte me punime extra te kushtueshme dhe i mobiluar.

Orjentimi i apartamentit eshte veri-lindje. Hyrja e apartamentit eshte ne katin e 1 pa ashensor dhe pa shkalle.

Por duke shfrytezuar pjesen e terrenit ka 2 kate parkimi poshte. Edhe pallati ka punime shume cilesore.

E rendesishme per ke mundet eshte ta shikoj ne vend dhe me patjeter mbetet ta gezoj kete prone.

Cmimi eshte 85000 Euro

Lloji i prones:Apartament
Zona: Fresku
Qyteti:Tirane
Cel : 0695406860
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com

 • Address: Fresku
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Merlin Imobiliare
Merlin Imobiliare
+355684044520
Facebook Instagram

Enquire about this property