shes apartament 1+1 Kati 4, 60 m² 1.380 Euro/M2 (Rr. e Barrikadave)

 • 82.800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave
shitje

shes apartament 1+1 Kati 4, 60 m² 1.380 Euro/M2 (Rr. e Barrikadave)

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave
 • 82.800€

Details

 • Price: 82.800€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 698080800

Description

OKAZION, ne qender te Tiranes perballe gjimnazit “Sami Frasheri”, shitet apartamenti 1+1,
me siperfaqe totale 59.80 m2, ne katin e 4-t banim.
Çmimi eshte promocional per zonen duke filluar nga 1380 €/m2.
Vendndodhja strategjike, 5 minuta larg “Sheshit Skenderbej” dhe punimet teper cilesore
e bejne kete godine vendin ideal për banim dhe mundesi te mire investimi.

Na kontaktoni ne:
+355 698080800

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Inovest
 • Inovest