RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”, PËRBALLË SHKOLLES “A.Z. ÇAJUPI”

 • 265.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”, PËRBALLË SHKOLLES “A.Z. ÇAJUPI”

, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 265.000€

Details

 • Price: 265.000€
 • Size: 289 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355 69 605 4036‬

Description

Vilë 3 katshe në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, afër me qendrën e Tiranës dhe me disa akse kryesore sic është rruga “Bardhyl”, unaza e vogël, Brryli etj. Pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh shëndetësore si Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Pediatria, Infektivi, disa institucione shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare. Një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar.

Vila është rikonstruktuar komplet në vitin 2018 dhe ofron rifinitura të brendshme shumë cilësore, termoizolim, dritaret e reja dhe të pajisura me grila, instalimet nga e para, oxhak funksional në katin përdhe, sistem kondicionimi në cdo ambient etj.

Vila në shitje është e ndarë në tre apartamente përkatësisht me strukturë dy apartamente 1+1 dhe një 2+1. Janë të mirë organizuara me kubaturë të rregullt dhe hapesira te konsiderueshme te cilat mund te pershtaten dhe ne 6 dhoma gjumi.

Vilë në shitje 3 katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi 289 m2 dhe përbëhet nga kati përdhe me sipërfaqe 107 m2 i cili organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda. Kati i dytë me sipërfaqe 91.4 m2 organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe ballkoni. Kati i tretë me sipërfaqe 90.6 m2 organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Vila ka orientimin veri-lindje-perëndim. Shitet e mobiluar.

Me certifikatë pronësie.

Kontakt: ‭+355 69 605 4036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/rruga-kongresi-i-manastirit

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93