Rruga Haxhi Hysen Dalliu, afer Fakultetit te Shkencave, jepet me qira Apartament 2+1

 • 350€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, afer Fakultetit te Shkencave, jepet me qira Apartament 2+1

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, afer Fakultetit te Shkencave, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia