Rruga e Thesarit shitet Apartament 118m2

 • 67.000€
Tek Rruga e Thesarit
shitje

Rruga e Thesarit shitet Apartament 118m2

Tek Rruga e Thesarit
 • 67.000€

Details

 • Property ID: 15885
 • Price: 67.000€
 • Property Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Rruga e Thesarit shitet apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe shitet i mobiluar.
Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine e kompletuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…rtament-118m2/

 • Address Tek Rruga e Thesarit
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate