Rruga e Kavajes,jepet me qera apartament 2+1 ,i mobiluar 55,000 Leke

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajës;Kombinat, Unaza e Madhe, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajës;Kombinat, Unaza e Madhe, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682351528

Description

Rruga e Kavajes, ne zonen e  Ish Parkut te autobuzave, tek Condor Center, ne katin e 6-te  te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 104 m2 i mobiluar. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient ngrenie e gatimi me pajisje elektro shtepiake cilesore  , tualet qendror  ne korridorin nderlidhes me 1 dhome gjumi me krevat matrimonial me dalje ne ballkon si dhe nje dhome gjumi me 2 krevate teke.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi 55,000 Leke

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Rruga Kavajës;Kombinat, Unaza e Madhe, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa