RRUGA E KAVAJES, OFROJME DUPLEX SI AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion2965

  • 600€
, Rruga Isalm Alla, Tirana, Albania

Details

  • Price: 600€
  • Size: 54 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

RRUGA E KAVAJES, OFROJME DUPLEX SI AMBIENT BIZNESI PER QIRA!

Tek Rruga e Kavajes, ne nje nga zonat me te vjetra, te njohura dhe te frekuentuara te Tiranes ofrojme duplex per qira. Ka nje siperfaqe ne katin e pare 38m2 dhe nje siperfaqe prej 16m2 ne katin e dyte. Kati i pare i cili ka hapesiren me te madhe eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 tualet dhe nje magazine te vogel, kati i dyte vetem 1 ambient ndenje. Duplexi eshte mjaft i pershtatshem per tu perdorur si zyre avokatie, kontabiliteti etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9948/rruga-e-kavajes-ofrojme-duplex-si-ambient-biznesi-per-qira-billion2965.html

  • Address Rruga Isalm Alla, Tirana, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate