Rruga e Elbasanit jepet me qira Apartament 3+1

 • 270€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Rruga e Elbasanit jepet me qira Apartament 3+1

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (i fundit) ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno dhe ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, koridor, nje tualet dhe nje ballkon. E mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia