RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion595

 • 100.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion595

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion595
Tek Rruga e Elbasanit jepet apartament per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe sallone te pebashket dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti momentalisht eshte perdorur per zyre dhe ekziston mundesia e shfrytezimit perseri si i tille. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe mundeso te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetes sa me komode. zona eshte zone e frekuentuar dhe ideja e zyrave do ishte e favorshme. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1993/rruga-e-elbasanit-apartament-2-1-ne-shitje-billion595.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate