Rruga e Durresit Jepet me qera Apartament 1+1

 • 350€
, Rruga e Durrësit
qera

Rruga e Durresit Jepet me qera Apartament 1+1

, Rruga e Durrësit
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Tek Rruga e Durresit Jepet me qera Apartament 1+1.

Apartamenti ndodhet tek Kafe Flora ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit , me te gjitha facilitetet prane.

Apartamenti eshte i mobiluar.

Organizohet nga 1 sallon te madh, 1 kuzhine,1 dhoma gjumi,1 tualet.
Eshte totalisht i mobiluar, me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje jetese te qete dhe te rehatshme.

Na kontaktoni ne numrin 0692033500  per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Rruga e Durrësit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate