Rruga e Dibres, te Selvia, jepet me qira apartament 1+1

 • 300€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Rruga e Dibres, te Selvia, jepet me qira apartament 1+1

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Dibres, Selvia, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia