Rruga e Dibres , prane Spitalit Amerikan 2  shitet apartament 2+1+2, 128,000  €uro

 • 128.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Dibres

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682121214

Description

Rruga e Dibres , prane Spitalit Amerikan 2  shitet apartament 2+1+2, 128,000  €uro

Apartamenti ndodhet ne pallat te vitit 2022, i cili ka cilesi te larte ndertimi, teknologji cilesore per izolimin termik dhe akustik. Ka siperfaqe bruto 97.55 m² dhe siperfaqe neto 85.2 m2 te cilat organizohen ne ambient ngrenie  e ndenje me dalje ne ballkon, 1dhome gjumi me krevat matrimonial dhe nje dome gjumi me 2 krevate teke ,1 tualet ne korridor. Apartanenti ofrohet i mobiluar.

Siperfaqe bruto: 97.55 m²

Siperfaqe neto :  85.20 m²

Siperfaqe te perbashketa :  12.35 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te  banim te pallatit.

Orientimi: Lindje

Disponon  çertifikate pronesie.

 

Çmimi:  128,000 €uro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Rruga Dibres
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa