RRUGA E “DIBRES”, PËRBALLE “SHKOLLES BASHKUAR”

 • 99.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

RRUGA E “DIBRES”, PËRBALLE “SHKOLLES BASHKUAR”

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Apartament 2+1 në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjeksore, shoqërore dhe tregtare. Ka pranë Qendren Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Spitalin Amerikan 2 dhe disa universitete të njohura të Tiranës. Një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar.

Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilësi ndërtimi, fasada me pllakë, termoizolim, shkallët me dritë, nje ashensor, pishinë dimërore, fitness dhe SPA në katin nëntokë. Mundesi parkimi ne zone.

Apartamenti është i mirë organizuar, shumë funksional me kubaturë të rregullt, i shtruar me parket laminat, dritaret plastike dopio xham me grila dhe rrjeta për mushkonjat.

Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 93.14 m2 (104.62 m2 bruto) gjendet në katin e 4-të me orientimin jug-lindje gjë të cilin e bën të ndricuar e me diell gjatë gjithë kohës. Organizohet nga salloni, guzhinë paksa e vecuar + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, nje llozhe, depo dhe dy tualete. Shitet pjeserisht e mobiluar.

Kontakt: *+355696054036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume per informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…olles-bashkuar

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93