Rruga Dibres jepet me qera apartament 2+1i mobiluar i mobiluar Çmimi  500Euro

 • 500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682225022

Features

Description

Rruga Dibres , prane Spitalit Amerikan 2 ne katin e 6-te  te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 110m2 i mobiluar. Apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror  ne korridorin nderlidhes ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2q era  garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi  500Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa