Apartament 2+1 + 1parkim Rr. “Dervish Hima” prane Stadiumit “Air Albania”

 • 280.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 + 1parkim Rr. “Dervish Hima” prane Stadiumit “Air Albania”

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280.000€

Details

 • Price: 280.000€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartament 2+1+1 parkim në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.Apartamenti pozicionohet në katin e 3-të të një godine 5 katshe. Ka ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë jug-lindje. Ambientet e apartamentit janë të shtruara me parket druri me cilësi të lartë dhe është i pajisur me sistem qendror për ngrohje ftohje.Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 125 m2 (sipërfaqe bruto 134.46 m2) organizohet nga dhoma e ndenjës, kuzhinë pak të vecuar, dhomë matrimoniale me tualet brenda dhe me dalje në ballkon, dhomë gjumi, një tualet tjetër dhe tre ballkone me orientim jug, lindje dhe jug-lindje.

Çmimi apartamentit 280.000 Euro + 1 garazh në katin -1 me çmimin 25.000 Euro.

Me çertifikatë pronësie.

Kontaktoni Albenc Sila: +355682050353

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-air-albania-1

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93