Rezidenca Kontakt!! Shitet super apartament 1+1

 • 73.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Rezidenca Kontakt!! Shitet super apartament 1+1

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Kontakt ne zonen e 21 Dhjetorit.
Informacion mbi apartamentin: kati 9 banim, sipërfaqe ndërtimi: 81.1 m2, siperfaqe banimi 69.3 m2.
Apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me ndricim natyral, orientim perëndim, pa ballkon, me hipoteke.
E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim te variushem ne pemë, ligustra dhe lule, park lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 73.000

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania