Restorant ne shitje

 • 700.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Restorant ne shitje

, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 700.000€

Details

 • Price: 700.000€
 • Size: 630 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Ambjent biznesi në shitje në Qerret, Kavajë.
Shitet restorant me sipërfaqe 230m2. Restoranti ndodhet në katin e parë gjithashtu edhe në brezin e parë, është i investuar në detaje. Shitet bashkë me të gjitha pajisjet e kuzhinës, të cilat janë të gjitha të reja. Restoranti ka edhe 200m2 bodrum në katin -1, që përdoret si magazinë. Po ashtu ka edhe 200m2 të tjera verandë jashtë dhe pjesën e plazhit para restorantit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting