Restorant Me Qera Prane Concord (ID BL24) Tirane

 • 1.500€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Restorant Me Qera Prane Concord (ID BL24) Tirane

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 1500 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji jepet me qera restorant, ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe 150 m2, 2 banjo, kuzhine, verande e jashtme. Restoranti jepet me qera me te gjitha pajisjet ose ambienti mund te jepet dhe per aktivitete te tjera biznesi.

Jepet me qera         1500 euro/muaj

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal