Resorti KAME ambjent biznesi & trualli 5,565 m², 800.000 Euro (Ibe e Poshtme)

  • 800.000€
, Ibë e Poshtme
shitje

Resorti KAME ambjent biznesi & trualli 5,565 m², 800.000 Euro (Ibe e Poshtme)

, Ibë e Poshtme
  • 800.000€

Details

  • Price: 800.000€
  • Size: 5565 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355695229878

Description

Resorti KAME eshte nje investim bashkekohor, i viteve te fundit, i perbere nga disa tipologji ndertesash: 9 shtepiza druri, bar-restorant, salle eventesh, amfiteater, pishine etj.
Ky resort ndodhet ne periferi te Tiranes, ne nje zone te qete, te gjelberuar, buze lumit Erzen, rreth 1.4 km nga superstrada Tirane – Elbasan.
Prona ofron mundesi te mira per zhvillim te aktiviteteve kulturore, artistike, sportive, gjithashtu eshte nje investim terheqes per zhvillim biznesi me karakter rekreativ dhe shlodhes.
Burimet e energjise elektrike dhe furnizimit me uje jane te lidhura dhe funksionale.

Siperfaqja e truallit : 5,565 m2
Siperfaqja totale ndertimore: 1,080.7 m2

 

Cel: 0695229878 / 0684072138

  • Address Ibë e Poshtme
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Union Bank – Prona

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Union Bank – Prona
  • Union Bank – Prona