Qira,Apartament 2+1+Post Parkimi,“Qytet Studenti”Tiranë.

 • 500€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

Apartamenti ndodhet  tek ”Qytet Studenti” pranë Godinës 15. Vendodhja është shumë e mirë, në një pallat të ri, i mobiluar në menyrë bashkohore, shtruar me parket dhe i pa dhënë me parë me qira. Pranë apartamentit sigurohen shkolla, supermarkete,farmaci, bar kafe dhe ambiente pushimi . Apartamenti të jep qetësi dhe siguri. Çmimi është i negociushëm.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete me dritare
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Orjentim Jug-Perëndim
 • Kati 7
 • Me post parkimi
 • Me ashensor
 • Me certifikatë pronësie
 • Address Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome