Qira,Apartament 2+1 “Ministria e Jashtme” Tiranë

 • 550€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet prane gjimnazit “ismail Qemali” tek Ministria e Jashtme, në një pallat të ri me mjaft administrim të mirë. Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore ku pranë tij gjejmë stacione të autobuzit dhe instituicione te ndryshme. Apartamenti ka shumë hapsirë dhe ndricim natyral si dhe organizim mjaft të mirë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete ( me dritare)
 •  Ballkon te bollshëm
 • I mobiluar
 •  Kondicioner
 • Me parket
 • Pallat i ri
 • Kati i 3 banim
 • Me post parkimi

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome