Qira , Vilë , Kompleksi “ Colombo ” , Tiranë.

 • 2.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 420 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera

Description

Përshkrimi Pronës

Vilë për Qira tek Kompleksi ” Colombo” , strukturë 3 katë-she e mobiluar pjesërisht, hapësirë shumë të madhe , sipërfaqe totale 420 m2, organiziohet në:

▪️Oborr, lulishte , ambient pushimi, sistem kamerash dhe 2 poste parkimi.

▪️Kati 1 – Sallon ndenje ,guzhine me vete, kondicionim,  oxhak funksional, tualet.

▪️Kati 2 – Organizohet në 3 dhoma gjumi,  2 tualete , 2 ballkone,  kondicionim,  garderob.

▪️Kati 3 – Papafingo ,  tualet,  kondicinim, verandë , ballkon.

Kompleksi ku ndodhet vila ofron siguri dhe qetësi.

 • Address TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome