Qira Shtëpi Private “Jordan Misja” Tiranë.

 • 300€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira Shtëpi Private “Jordan Misja” Tiranë.
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira Shtëpi Private “Jordan Misja” Tiranë.
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Jepet me qira kati 1 i një shtëpie private me strukturë -2 katëshe e cila  ndodhet tek rruga “Jordan Misja“ pak më posht “ Ish-Hipotekes“ . Zona në të cilën ndodhet shëpia është e zhvilluar dhe e përshtatshme për banim pasi  të ofron qetësi dhe siguri.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Shtëpi Private
 • Strukturë 2-Katëshe
 • Për më shumë informacion na kontaktoni:
 • Address Qira Shtëpi Private “Jordan Misja” Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari