Qira , Shtëpi Private( 2 katëshe) , “ Fresk” , Tiranë

 • 300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qira , Shtëpi Private( 2 katëshe) , “ Fresk” , Tiranë

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera

Description

Shtëpi Private për Qira tek  ” Instituti i Fizikës Bërthamore të Zbatuar” , strukturë 2 katë-she , e mobiluar pjesërisht, hapësirë  të madhe , sipërfaqe totale 200 m2 ndërtim, organiziohet në:

▪️Kati 1 – Sallon ndenje ,guzhine me vete, dhomë gjumi, ballkon, tualet.

▪️Kati 2 – Organizohet në 3 dhoma gjumi,  ,  ballkone.

Zona ku ndodhet shtëpia  ofron siguri dhe qetësi.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome