Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”, Tiranë.

 • 320€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”, Tiranë.
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”, Tiranë.
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Shtëpia ndodhet tek “Sheshi Shtraus”, pranë Brrylit në një lagje mjaft të qetë disa metra larg rrugës kryesore. Eshte e organizuar në 1 kat me sipërfaqe 85 m2 ndërtim si dhe 35 m2 oborr e ndarë në 3 dhoma, 1 tualet,kuzhinë më vete dhe 1 ambient depo. Dhomat janë me kondicioner dhe parket si dhe shtëpia është e gjitha me ajrim me bodrum nëntokë. Mund të përdoret edhe për aktivitete biznesi, airbnb etj.

Organizimi:

 • 3 Dhoma
 • Kuzhinë më vete
 • 1 Tualet
 • Oborr & Tarracë
 • Depo magazinë
 • 2 kondicionerë

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari