QIRA, Gazoniere ,”Xhamlliku ” ,Tiranë.

 • 180€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, QIRA, Gazoniere ,
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, QIRA, Gazoniere ,
 • 180€

Details

 • Price: 180€
 • Size: 18 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Garsonieria ndodhet tek zona e “Xhamllikut”, pranë kryqezimit të bar ”Oslo”  stacionit të urbanit dhe shumë institucioneve, si  Banka,Shkolla,Policia,Spitali etj. Garsonieria ndodhet në katin e parë të një pallati egzistues me hyrje të dedikuar më vete. Garsonieria ofrohet në kushte të mira banimi. Zona ku ndodhet është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim.
Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
Tualet
Koridor shperndares
Pjeserisht i mobiluar
Hyrje me vete
Kati 1
Pallat egzistues
Për më shumë informacion:

 • Address QIRA, Gazoniere ,
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari