Qira, Apartament 4+1+2, ”Marteniteti i Ri”, Tiranë.

 • 600€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Qira, Apartament 4+1+2, ”Marteniteti i Ri”, Tiranë.
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Qira, Apartament 4+1+2, ”Marteniteti i Ri”, Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ofrohet në kushte të mira, ideal për biznese të ndryshme si klinika, qendër kursesh,zyra etj, me sistem tavan dhe totalisht me parket. Apartamenti ndodhet në pallat buzë rruge në zonën e “Brrylit”, përballë “Martenitetit të ri” me orjentim Jug-Lindje-Perëndim (160° pamje me sy të lire ) dhe pamje nga bulevardi “Jean d’ark” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë si dhe mundesi mjaft të mirë të reklamimit të biznesit.

Organizimi:

 • Sallon i madh
 • Sipërfaqe  120 m2
 • 4 Dhoma
 • 2 Tualete me dritare
 • Ballkon (pamje nga bulevardi)
 • Orjentim Jug-Lindje-Perëndim
 • Kati i 4 banim
 • Sistem kondicionimi total.
 • Pallat me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Apartament 4+1+2, ”Marteniteti i Ri”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari