Qira, Apartament 4+1, “F.Mjeksisë” ,Tiranë.

 • 400€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0685087006

Description

Apartamenti ndodhet tek  ”Fakulteti i Mjeksisë”,  në  pallat ekzistues pranë spitalit  “Nënë Tereza “. Apartamenti ka shumë ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore, i pa dhënë më parë me qira.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • 4 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • I  pa mobiluar
 • Magazinë
 • Pallat ekzistues
 • Kati 2

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/qira-apartament-41-f-mjeksise-tirane/

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari