Qira, Apartament 3+1, “Zogu i Parë ”, Tiranë.

 • 550€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
qera

Qira, Apartament 3+1, “Zogu i Parë ”, Tiranë.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: + 355 68 50 87 006

Description

Apartamenti ndodhet pranë kryqëzimit tek “Zogu i Parë ” Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:

 • Ambient ndenjie
 • 2 Dhoma gjumi
 • Ballkon i madh
 • Me 2 Ashensor
 • 2 Tualete
 • 1 magazin
 • Ka kondicionim
 • Apartamenti ka shumë ndriçim
 • I mobiluar
 • Ambient gatimi më vete
 • Pallat i ri, kati i 10 banim
 • Sipërfaqja e apartamentit:  138 m2 bruto.
 • Pallat i mirë administruar.
 • Zona shumë e mirë e qetë dhe e sigurt.
 • Komuniteti i banorve është pozitiv.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 68 20 34 012

+355 68 50 87 006

http://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-31-zogu-i-pare-tirane/

Property Id : 19756
 • Address Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Home Real Estate
 • Illyrian Home Real Estate