Qira, Apartament 3+1, tek ” Brryli “, Tiranë.

 • 350€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Apartament 3+1, tek ” Brryli “, Tiranë.

3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694535079

Description

Apartamenti ndodhet pranë Ministrisë së Jashtme.

Organizimi :

Ambient denje
Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
2 Ballkone
Me parket
Me ndriçim
I mobiluar, i investuar
Çdo gjë e re dhe moderne
Zona shumë e mirë
Sipërfaqa 100 m2
Kati i 6
Pallat ekzistues
Për më tepër informacion:
+355 69 45 35 079
+355 68 50 87 006

 • Address Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jul Kreka
 • Jul Kreka