Qira, Apartament 3+1, “Dispanceria” ,Tiranë.

 • 450€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet   pranë “Bulevardit te Ri“ tek Dispanceria, ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore si dhe  shumë hapsirë dhe ndricim natyral ,ka vendodhje perfekte, shumë pranë insitucioneve, stacioneve të urbanit dhe shkollave . Apartamenti është i mirë mobiluar dhe  i pa dhënë më parë me qira.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • 3 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • 4 kondicioner
 • E mobiluar
 • Me parket
 • E sapo lyer
 • Pallat ekzistues
 • Kati i 2

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

https://illyrianhome.al/property/qira-apartament-31-dispanceria-tirane/

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari