Qira, Apartament 3+1+ Ballkon ,“ Rr. Hoxha Tahsim ” ,Tiranë.

 • 400€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Apartament 3+1+ Ballkon ,“ Rr. Hoxha Tahsim ” ,Tiranë.

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Informacion:

Apartamenti ndodhet në kryqëzimin midis Rr. Hoxha Tahsim dhe Rr. Bardhyl në pallat egzistues  , afër institucioneve, si shkolla, supermarkete,  ka akses në urbane dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne gjëndje të mirë banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Mobiluar
 • Guzhin më vete
 • Ballkon 9m i gjatë
 • Pallat egzistues
 • Kati 2

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome