Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Piaca ”, Tiranë.

 • 1.000€
9 Qender, Pizza Piaca, Rruga Vorpsi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
9 Qender, Pizza Piaca, Rruga Vorpsi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5

Description

Apartamenti ndodhet tek “Piaca“ ,në qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodhen pranë tij, shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, etj. Arredimi i apartamentit është bërë me arkitekt, të gjitha paisjet e reja dhe shumë cilësore, ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • 3 Kondicioner
 • Mobilim bashkohor
 • Kati 5 banim
 • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Pizza Piaca, Rruga Vorpsi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome