Qira, Apartament 2+1+2 BLK, tek “Ish Garda” ,Tiranë.

 • 700€
5 Blloku,
qera

Qira, Apartament 2+1+2 BLK, tek “Ish Garda” ,Tiranë.

5 Blloku,
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Informacion:

.Apartamenti ndodhet tek rruga “Vaso Pasha “ në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë.

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • Orjentim Lindje-Perëndim
 • Kati 2
 • Ashensor
 • Totalisht i mobiluar
 • Me certifikatë pronësie

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome