Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë.

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9

Description

Apartamenti ndodhet pranë kompleksit ” Delijorgji” në një pallat të ri me 2 ashensor. Apartamenti ka organizim 2+1+ sallon ndenje, një dhome gjumi ka krevat dopio + koridor, një dhome ka ambient ndenje, dhe ambient guzhine me vete.

Organizimi :

► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► Tualet me dritare
► 2 Ballkone
► Koridor shpërndarës
► I mobiluar
► Kondicioner
► Kati 9
► Pallat i ri
► Me 2 ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome