Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë

 • 400€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet pranë kompleksit ” Delijorgji” në një pallat të ri me 2 ashensor. Apartamenti ka organizim 2+1+ sallon ndenje, një dhome gjumi ka krevat dopio + koridor, një dhome ka ambient ndenje, dhe ambient guzhine me vete.

Organizimi :

► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► Tualet me dritare
► 2 Ballkone
► Koridor shpërndarës
► I mobiluar
► Kondicioner
► Kati 9
► Pallat i ri
► Me 2 ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 2+1+2 Blk, “Delijorgji” ,Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari