Qira, Apartament 2+1, tek “ Selvia” ,Tiranë.

 • 460€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Apartament 2+1, tek “ Selvia” ,Tiranë.

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 460€

Details

 • Price: 460€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Informacion:

.Apartamenti ndodhet tek “ Selvija “ në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
E  mobiluar
Kati 7, pallat i ri
Me 2 ashensor

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome