Qira, Apartament 2+1+ Studio , “Rr. Elbasanit ”,Tiranë.

 • 520€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 520€

Details

 • Price: 520€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e “Rrugës të Elbasanit” pranë Ambasadës Amerikane si edhe shumë pranë Liqenit Artificial të Tiranës. Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, me ndiçim natyral pasi ka 3 ballkone. Zona është shumë e mirë duke të ofruar siguri dhe komiditet në jetesë. Preferecail shtetas të huaj.

Organizimi:

 • Sallon ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • 2 Dhoma gjumi
 • Ambient studio më vete
 • 2 tualete
 • 3 ballkone
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat i ri, me ashensor
 • Administrim shumë të mirë

Për më shumë informacion të detajuar mund të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome