Qira, Apartament 2+1, “Rruga Durrsit” ,Tiranë.

 • 500€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Qira, Apartament 2+1, “Rruga Durrsit” ,Tiranë.
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Qira, Apartament 2+1, “Rruga Durrsit” ,Tiranë.
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në “ Rrugën e Durrësit “, vetëm 5 minuta në këmb nga Qendra e Tiranës. Apartamenti ndodhet në një zonë me shumë akses dhe siguri. Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme të cilat i japin akoma më shumë vlerë vendodhjes së apartamentit, i cili ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Informacion:
► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► Tualet me dritare
► Ballkon
► I mobiluar me të gjitha paisjet
► 2 Kondicioner
► Shtruar me parket
► Kati 2 banim
► Pallat egzistues
► Hera e parë që jepet me qira

Për më tepër informacion

 • Address Qira, Apartament 2+1, “Rruga Durrsit” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari