Qira, Apartament 2+1, “Rr.Kavajës” ,Tiranë.

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira, Apartament 2+1, “Rr.Kavajës” ,Tiranë.
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira, Apartament 2+1, “Rr.Kavajës” ,Tiranë.
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga e “ Kavajës”, pranë qendrës së Tiranës  dhe shumë institucioneve të ndryshme. Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një pallat egzistues, ambienti ka ndriçim natyral. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për aktivitet biznesi. Apartamenti ofrohet në kushte të mira për aktivitete biznesi të ndryshme.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • 2 Ballkone
 • 3 Kondicioner
 • Kati 2
 • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Apartament 2+1, “Rr.Kavajës” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari