Qira , Apartament 2+1 ” Rr. Elbasanit ” Tiranë.

 • 600€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Qira , Apartament 2+1 ” Rr. Elbasanit ” Tiranë.
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Qira , Apartament 2+1 ” Rr. Elbasanit ” Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek rruga e Elbasanit pranë shkollës së “Baletit“ ,afër qendrës lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në gjëndje shumë të mirë i sapo mobiluar.

Informacion i detajuar:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Tualet me driatare
 • 2 Dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • Orientim Lindje
 • Ashensor
 • Kati 6 Banim
 • Pallat i ri viti
 • Me ndriçim natyral

Për një vizitë në pronë na kontaktoni

 • Address Qira , Apartament 2+1 ” Rr. Elbasanit ” Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari