Qira, Apartament 2+1 , “Rr.Durrësit” ,Tiranë

 • 500€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet në “ Rrugën e Durrësit “, vetëm 5 minuta në këmb nga Qendra e Tiranës. Apartamenti ndodhet në një zonë me shumë akses dhe siguri. Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme të cilat i japin akoma më shumë vlerë vendodhjes së apartamentit, i cili ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Informacion:

► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► Tualet me dritare
► Ballkon
► I mobiluar me të gjitha paisjet
► 2 Kondicioner
► Shtruar me parket
► Kati 2 banim
► Pallat egzistues
► Hera e parë që jepet me qira

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome