Qira, Apartament 1+1, “Qendër” ,Tiranë.

 • 500€
10 Qender - Posta, Qira, Apartament 1+1, “Qendër” ,Tiranë.
qera
10 Qender - Posta, Qira, Apartament 1+1, “Qendër” ,Tiranë.
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në “ Qendër“ të Tiranës përballë “Postës Shqiptare“  në një  pallat të ri i vitit 2022. Vendodhja e apartamentit është perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, në një zonë, të sigurt dhe të qetë. Apartamenti është i përshtatshëm vetëm për aktivitet biznesi.

Organizimi:

 • 3 Dhoma në total
 • Tualet
 • Ballkon
 • I pa mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat i ri me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 1+1, “Qendër” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 10 Qender - Posta

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari