Qira, Apartament 2+1 + Post parkimi, Rruga ” Siri Kodra “, Tiranë.

 • 520€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Apartament 2+1 + Post parkimi, Rruga ” Siri Kodra “, Tiranë.

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 520€

Details

 • Price: 520€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

Organizimi:

 • Fasad xhami në të gjithë hapësirën
 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • 2 ballkone
 • Apartamenti është i investuar
 • Me shumë ndriçim natyral
 • Disponon Oxhak funksional
 • Pallati është i mirë administruar
 • Disponon post parkimi
 • Kati i 7, pallat i ri, me ashensor.
 • Ofrohet në një zonë shumë të mirë, me ambient pushimi, zonë e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome