Qira , Apartament 2+1 ” Pazari i Ri ” Tiranë

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Avni Rustemi Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Avni Rustemi Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet tek sheshi Avni Rustemi pranë “Pazarit të Ri“ ,afër qendrës lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në gjëndje shumë të mirë banimi.
Informacion i detajuar:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Tualet me driatare
 • 2 Dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • Orientim Lindje
 • E mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat egzistues
 • Me ndriçim natyral

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Avni Rustemi Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome