Qira, Apartament 2+1, “Pazari i Ri” ,Tiranë

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Apartamenti ndodhet tek ”Pazari i Ri” pranë qendrës, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës dhe më me shumë zhvillim.Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacionet e autobuzit dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti është i lirë në datën 01 Shkurt 2023.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • I mobiluar
 • 2 Ballkone
 • Kondicioner
 • Kati 3 banim
 • Pallat egzistues
 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome