Qira , Apartament 2+1 ” Liqeni Artificial ” Tiranë.

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Artificial Tirane
qera

Qira , Apartament 2+1 ” Liqeni Artificial ” Tiranë.

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni Artificial Tirane
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet shumë pranë Liqenit Artificial të Tiranës, në vij të parë, ka sipërfaqe 105 m2, i pa dhënë më parë me qira, i gjithë mobilimi i ri, i sapo investuar. Ka sistem kondicionimi në të gjitha dhomat.Apartamenti është i shtruar me parket dhe ndodhet në një pallat të ri me ashensor.

Organizimi:

 •  Ambient ndenje
 •  Ambient gatimi
 • 2  Tualete
 • 2 Dhoma gjumi
 • I mobiluar me të gjitha paisjet e reja
 •  Kati 2
 • Me ashensor

Për më shumë informacion të detajuar mund të na kontaktoni!

 • Address Liqeni Artificial Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome